11 травня 2021 р.

Вітаємо з Днем Народження:

Сидорук Любов Андронівна

11 травня

Чайка Володимир Вікторович

13 травня

Лихач Ганна Андріївна

14 травня

Нікітіна Ірина Вікторівна

15 травня

Методична комісія педагогічних працівників будівельних та торговельних професій

Головними завданнями членів методичної комісії будівельних та торговельних професій є:

• організація теоретичного вивчення проблеми педагогами;
  • підвищення професійної майстерності педагогів засобами інформаційно – комунікаційних технологій;
  • створення умов для розвитку і самореалізації особистості в умовах використання нових технологій;
  •  удосконалення засобів, методів та умов здійснення професійного навчання.

Методична комісія будівельних та торговельних професій працює над проблемною темою: «Формування професійної компетентності кваліфікованих робітників через використання інформаційно – комунікаційних технологій".

Робота над даною проблемою полягає у застосуванні різноманітних форм роботи, зокрема:

• нетрадиційні форми проведення засідань:
  • побудова моделей інноваційних уроків теоретичного та виробничого навчання;
  • проведення навчально – презентаційних майстер – класів та конкурсів професійної майстерності з професій;
  • проведення педагогічних конференцій, семінарів з вивчення інноваційних виробничих технологій;
  • відвідання та методичний аналіз відкритих уроків теоретичного та виробничого навчання;
  • презентація досвіду роботи педагогічних працівників-членів МК

До складу методичної комісії входить 9 педагогічних працівників, кожен з яких працює над індивідуальною методичною проблемою:

Проблемна тематика

Хто працює над її вирішенням

З якого часу

1.

Використання інноваційних технологій у формуванні компетентності сучасного учня

Чернюк Г.Ф.

2.

Підготовка робітника високої кваліфікації на основі впровадження інноваційних технологій навчання.

Сахнюк А.Л.

3.

Практичне застосування сучасних освітніх технологій для розвитку професійних компетентностей здобувачів освіти.

Лучкевич В.Ф.

4.

Формування мотиваційних інтересів, забезпечення розвитку творчих можливостей учнів.

Чайка В.В.

5.

Інформаційно – комунікаційні технології навчання як необхідна умова ефективної роботи педагога.

Солобчук Л.А.

6.

Впровадження інформаційних технологій, комп’ютеризація навчального процесу.

Павлюк Г.В.

7.

Впровадження мотиваційних компонентів в навчально – освітній процес.

Рибачук В.І.

8.

Впровадження новітніх інформаційних технологій в навчально – виробничий процес як умова розвитку учнів.

Климчук В.В.

9.

Формування навичок саморозвитку та самоконтролю з використанням інноваційних технологій навчання.

Сидорук Л.А.

Працюють методичні комісії: