14 жовтня 2019 р.

Шаповаленко Володимир В'ячеславович

29 жовтня

Питання-відповіді

1. Які вступні випробування потрібно здавати при вступі у Ваш навчальний заклад?

Зарахування на навчання проводиться без вступних випробувань та без наявності сертифікату про ЗНО (до уваги приймається середній бал документа про освіту, результати співбесіди щодо обраної професії).

2. Який розмір стипендії у Вашому ліцеї?

Розмір стипендії становить 415 грн., а для учнів, які мають статус дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківських прав, – 1000 грн.

3. Який розмір плати за навчання у Вашому ліцеї?

Випускники 9 та 11 класів навчаються у ліцеї безкоштовно та без спонсорської допомоги. Вартість підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації громадян, які навчаються за кошти фізичних та юридичних осіб, наведена у таблиці нижче. Дані наведені станом на 01.05.2019р. та в розрахунку групи на 15 осіб.

Назва професії

Вартість (грн)

Верстатник деревообробних верстатів

2318,10

Стропальник

2117,61

Лісоруб

1238,05

Машиніст крана автомобільного

2506,65

Підприємець-початківець

586,73

Тракторист

4243,51

4. Чи можу я вступити до Вас на навчання, якщо я вже отримав одну професію і хочу ще одну отримати?

Якщо професія отримана за державні кошти, то вступити до нас можна тільки на платну форму навчання.

5. Чи видаєте Ви направлення на навчання у вищі навчальні заклади після закінчення ліцею?

Кращим випускникам ліцею надаються рекомендації для вступу у вищі навчальні заклади: Кременецький лісотехнічний коледж, Луцьке ВПУ будівництва та архітектури, коледж технологій та бізнесу Волинського національного університету ім. Лесі Українки, Любешівський коледж ЛНТУ.

Також заключаються угоди з індустріально-педагогічними коледжами міст Конотоп, Харкова, Коломиї для отримання кваліфікації „Майстер виробничого навчання” з подальшим працевлаштуванням в ліцеї.

6. Скільки разів у Вас харчують учнів?

Ліцей забезпечує учнів одноразовим харчуванням – обід.

7. Чи надаєте Ви гуртожиток тим, хто його потребує?

Місце в гуртожитку надається учням ліцею БЕЗКОШТОВНО та без спонсорської допомоги.