7 грудня 2016 р.

Веселі старти

рада лідерів
Рада лідерів

Для організації дозвілля створена матеріальна база, яка включає актовий зал, бібліотеку, спортивний зал і майданчик. На території ліцею розміщений гуртожиток, розрахований на 220 місць. Для проживання учнів створені всі необхідні побутові умови: кімната самопідготовки, кімната відпочинку, побутова кімната, кухня, душова і кімната гігієни.

Навчальний процес в ліцеї поєднується з позакласними заходами: заняттями в гуртках, конкурсами професійної майстерності, олімпіадами, вікторинами, тематичними виховними годинами, де учні реалізовують свої творчі здібності, розвивають особистісні якості, показують професійні знання та уміння.

В ліцеї функціонує 13 гуртків, музична студія. Серед них: предметні гуртки, гуртки технічної творчості, гуртки декоративно-прикладного мистецтва, фольклорно-драматичний гурток "Лілея", музична студія "Срібні дзвіночки". Керують роботою гуртків технічної творчості та художньої самодіяльності досвідчені майстри своєї справи, які багато уваги приділяють індивідуальній роботі з учнями, що сприяє розкриттю їх творчих здібностей, збагачує духовний світ дітей, розвиває їх особистість. Результат роботи - постійна участь гуртківців в обласних виставках та оглядах і призові місця.

Учні неодноразово нагороджуються грамотами Головного управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації.

Класні керівники, майстри виробничого навчання, вихователі організовують заходи культурного, соціального, спортивного та виховного спрямування.

Виховна робота в ліцеї - це спосіб життя учнівського колективу, усі аспекти якого підлягають тій чи іншій меті і забезпечують заданий результат. Робота кожного педагога спрямована на забезпечення виконання державних програм, щодо організації розумового, морального, естетичного, правового, економічного та фізичного виховання.

У ліцеї діє налагоджена система організації виховної роботи. Щосереди проводяться виховні години класного керівника, щочетверга - різнотематичні виховні заходи в гуртожитку. Стало вже доброю традицією в ліцеї проведення таких заходів: козацькі забави, святкові вогники, конкурсно-розважальні програми, конкурси професійної майстерності, предметні тижні, а також заходи, присвячені визначним подіям та датам.

З метою демократизації роботи ліцею діють органи учнівського самоврядування (Рада лідерів, Рада гуртожитку, старостат).