23 червня 2017 р.

Шилак Людмила Петрівна

28 червня

Учнівське самоврядування

Рада лідерів – шлях до цікавого, самостійного життя.

Рада лідерів

Рада лідерів є формою самоорганізації учнів, механізмом представництва та відстоювання своїх прав, можливістю самореалізації у різних сферах. Вона дає право і можливість учням вирішувати питання навчання і побуту, захисту прав та інтересів учнів, а також брати участь в управлінні навчальним закладом.

Головною метою діяльності Ради лідерів є створення умов самореалізації молодих людей в інтересах особистості, збільшення соціальної активності учнів ліцею шляхом залучення їх до ліцейного життя, підвищення їх ініціативності і відповідальності за своє навчання, особистий розвиток, здійснення захисту прав і інтересів учнів.

Рада лідерів покликана буди ланкою, що об'єднує адміністрацію ліцею та учнів.

Це практична школа для тих, хто бажає спробувати себе у ролі керівника, адміністратора, лідера.

Очолює Раду лідерів – Голова, який(яка), на думку учнів, відповідає всім вимогам учнівської молоді. Також до самоврядування відносяться центри, які допомагають слідкувати за успішністю та зайнятістю учнів ліцею. До таких центрів відносяться:

• центр «Знання»;
  • центр «Дисципліни і порядку»;
  • центр «Дозвілля і культури»;
  • центр «Суспільно-корисних та добрих справ»;
  • центр «Здорового способу життя».

Самоврядування – це шлях до самоорганізованості, самостійності, а також реалізації себе у світі.

Рада лідерів