30 березня 2017 р.

Вітаємо з Днем Народження:

Жумик Оксана Анатоліївна

30 березня

Педагогічним працівникам

Учням

Педагогічним працівникам

Батькам

Золоті правила вчителя

1. Вчитель має бути особистістю, привабливою для дітей.
  2. Вчитель має викликати любов і повагу дітей до себе, якщо він сам любить, поважає кожну дитину т а піклується про неї, у стосунках із нею чесний та відвертий.
  3. Вчитель має бути щирим у стосунках з усіма учнями.
  4. Вчитель має бути веселим.
  5. Вчитель повинен раціонально використовувати свій час.
  6. Вчитель має бути доброзичливим.
  7. Вчитель має постійно самовдосконалюватись, розширювати свій кругозір.
  8. Гасло вчителя: «Пізнай самого себе і допоможи у цьому своїм учням».
  9. Вчитель повинен реалізовувати індивідуальний підхід до дитини, вміти її вислухати, підтримати в ній вогник самоповаги.
  10. Класний керівник має створити учнівський колектив, у якому панують доброзичливі стосунки, шанобливе ставлення один до одного.
  11. Вчитель повинен приймати тільки обдумані рішення.
  12. Вчителю слід любити і захищати дитину, поважати її почуття.
  13. Вчителю необхідно виховувати в дітей самодисципліну.

Вчитель – це та людина, яка любить дітей, володіє педагогічною майстерністю, постійно пробуджує в юному серці бажання бути кращим, ніж учора, почуття поваги до самого себе.

Форми взаємодії класного керівника та сім'ї

1. Батькам потрібна підтримка, допомога та добра порада. Якщо ви це маєте у розпорядженні, створіть необхідні умови для спілкування.
  2. Не розмовляйте з батьками похапцем, на бігу. Якщо ви не маєте часу, краще домовитись про зустріч іншим разом.
  3. Розмовляйте з батьками спокійним тоном, не намагайтесь нагнітати та повчати – це викликає роздратування і негативну реакцію з боку батьків.
  4. Умійте терпляче слухати батьків, давайте можливість висловлюватись з усіх наболілих питань.
  5. Не поспішайте з висновками! Обміркуйте добре те, що ви почули від батьків.
  6. Те, про що батьки розповіли вам, не повинно стати надбанням інших батьків і педагогів.
  7. Якщо є професійна необхідність поділитись тією інформацією, яку повідомили батьки, ще з кимось, батьків потрібно поінформувати про це.
  8. Готуючись до зустрічі з сім’єю учня, необхідно пам’ятати, що будь-який батько хоче почути не тільки погане, а й хороше, що дає шанс на майбутнє.
  9. Кожна зустріч з сім’єю учня повинна закінчуватись конструктивними рекомендаціями для батьків і самого учня.
  10. Якщо педагог в якійсь проблемі чи ситуації некомпетентний, він повинен вибачитись перед батьками та запропонувати їм звернутись за консультацією до фахівців.
  11. Якщо батьки беруть активну участь у житті навчального закладу, їх зусилля повинні бути відмічені класним керівником та адміністрацією.