7 грудня 2016 р.

Майстерня механічної обробки деревини

наші вироби
Наші вироби

Столяр будівельний - одна з небагатьох професій, яка завжди актуальна і затребувана. Вибирати її варто людям, які "відчувають дерево", схильні до ручної праці, конструювання.

Професія муляра шанована суспільством. Саме він втілює в життя ідеї архітекторів і проектувальників, зводить просторові конструкції промислових споруд, будівлі соціально-побутового призначення та житлові будинки.

Тому саме в Маневицькому професійному ліцеї проводиться набір учнів на інтегровану професію: столяр будівельний, муляр.

Набір учнів здійснюється на базі 9 класів. Підготовкою спеціалістів займаються висококваліфіковані та досвідчені педагоги: голова методичної комісії Чернюк Г.Ф., викладач Шмигельська А.В., майстри в/н Лучкевич В.Ф., Сахнюк А.Л., Чайка В.В., Вершков С.В., Климчук В.В., Сидорук Л.А.

Під час навчання професії столяр будівельний; муляр учні вивчають такі спеціальні теоретичні дисципліни: технології столярних та кам'яних робіт, матеріалознавство, будівельне креслення, охорону праці, електротехніку. Для цього відповідно обладнані кабінети технології столярних робіт та матеріалознавства, технології кам'яних робіт, охорони праці.

Практичних навичок вони набувають у майстерні ручної та механічної обробки деревини та майстерні кам'яних робіт, які обладнані устаткуванням, інструментами, пристроями, робочими місцями для відпрацювання практичних навичок.

Столярні вироби, виготовлені учнями ліцею, користуються неабияким попитом на обласних виставках-ярмарках.

Викладачі, майстри в/н та учні неодноразово брали участь в обласних конкурсах професійної майстерності, олімпіадах та займали призові місця.