Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Announce.php on line 12
Штукатур. Маляр 

Сьогодні:
25 січня 2022 р.

День Народження в наступному місяці:

Ковердюк Тетяна Степанівна

15 лютого

Щибор Віра Яківна

23 лютого


Штукатур. Маляр

відкритий урок виробничого навчання
Відкритий урок виробничого навчання.
Майстер в/н Вершков С.В.


відкритий урок виробничого навчання
Відкритий урок виробничого навчання.
Майстер в/н Вершков С.В.


 
 


Штукатур – це робітник, який виконує оздоблювальний шар розчину на різноманітних конструкціях, щоб вирівняти поверхню або надати їй певної форми та фактури. Він вміє поважати працю тих, хто працював на об’єкті будівництва до нього, і тих хто працюватиме після… Тому і до результатів власної праці його ставлення завжди відповідальне.

Штукатур готує розчини для різних видів штукатурки; робить розмітку поверхні і готує її для обштукатурювання; наносить штукатурку вручну і механізованими інструментами; обробляє обштукатурену поверхню і т.д.

Він є тим будівельним фахівцем, від якості роботи якого залежить, як буде виглядати будинок після введення його в експлуатацію. Досягається ж це завдяки таким морально-діловим чеснотам, як уважність та вміння працювати у колективі.

Маляр – це робітник, який вирушає в будівництво останнім, адже його робота завершує всю працю колективу будівельників. Мистецтво прикраси будівель завжди було одним з найважливіших видів естетичної діяльності людини. А завдання маляра – надати будівлі красивого та естетичного вигляду і тим самим захистити будівлю від руйнування.

Маляр повинен знати вимоги до якості матеріалів, що використовуються під час малярних та шпалерних робіт; підготовку різних видів поверхонь під оброблення; нанесення фарбової суміші вручну та з допомогою засобів механізації, дотримуючись правил з охорони праці на будівництві і т.д.

Професія маляр гарна тим, що роботу відразу ж видно, вона просто сама впадає в око яскравими кольорами, приносячи задоволення та радість. Маляр завжди працює на совість, оскільки свої недоробки йому сховати нікуди, адже його праця завжди на видному місці.

 
 www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика