Сьогодні:
25 липня 2017 р.

День Народження в наступному місяці:

Чернюк Галина Федорівна

05 серпня

Халик Катерина Володимирівна

12 серпня


Штукатур. Маляр

відкритий урок виробничого навчання
Відкритий урок виробничого навчання.
Майстер в/н Вершков С.В.


відкритий урок виробничого навчання
Відкритий урок виробничого навчання.
Майстер в/н Вершков С.В.


 
 


Будівництво - сфера матеріального виробництва, що створює нові та реконструює діючі основні фонди виробничого та невиробничого призначення (будівлі, споруди і діючі комплекси).

Із усіх будівельних професій муляр - найбільш древня, вона є одним з найдавніших людських занять. Сьогодні люди по праву гордяться великим творінням будівельників минулого: пірамідами і храмами Єгипту, містами та амфітеатрами стародавнього Риму.

З кожним роком всюди, в містах і селах, збільшується кількість шкіл, лікарень, будинків культури, кінотеатрів, житлових будинків та інших будинків та споруд.

В Маневицькому професійному ліцеї учні набудуть основних будівельних навиків, які потрібні при кам'яних роботах. При вивченні предметів із спецтехнології і проходженні виробничого навчання набувають навики зведення кам'яних конструкцій і монтажних збірних елементів в кам'яних будівлях; принципи організації роботи робітників в ланках і бригадах; а також вивчають правила безпеки праці на будівельному майданчику.

Штукатурні роботи належать до великої групи опоряджувальних робіт, а професія штукатура займає особливе і дуже важливе місце серед інших будівельних професій. Адже штукатурка - оздоблювальний шар на поверхнях різноманітних конструкцій і елементів споруд: стін, перекриттів, колон, перегородок, що вирівнює ці поверхні або надає їм певної форми і фактури.

В свою чергу, роль маляра в будівництві дуже велика. Він покриває фарбами стіни, стелі, підлоги, двері. А також проводить остаточне оздоблення поверхні шпалерами та багатьма видами шпакльованих робіт.

На будівництві малярам доводиться виконувати різноманітні види фарбувально-клейових, вапняних, казеїнових, водоемульсійних, олійних та багато інших робіт.

 
 www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика