Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Announce.php on line 12
Продавець 

Сьогодні:
20 січня 2022 р.

Вітаємо з Днем Народження:

Музичук Микола Петрович

20 січня

День Народження в цьому місяці:

Рибачук Віра Іванівна

21 січня


Продавець продовольчих товарів.
Продавець непродовольчих товарів

урок виробничого навчання
Урок виробничого навчання в торговому центрі „Україна”


викладка товарів
Викладка товарів у відділі „Посудогосподарчі товари”


надання консультації покупцям
Надання консультації покупцям у відділі „Іграшки”


підготовка швейних товарів до продажу
Підготовка швейних товарів до продажу


Професія продавець - особлива. Вона рахується робітничою, але має творчий характер. Адже, крім професійної підготовки, необхідно мати знання етики і психології поведінки продавця.

Враховуючи зміни в суспільстві, торгівля вимагає новітніх технологій, нових форм роботи.

У постійному професійному пошуку ми вивчаємо новітні технології праці та організацію роботи з метою забезпечення необхідного рівня підготовки робітників.

Для проведення навчальних і виробничих занять в ліцеї обладнано кабінет "Техніки та механізації торговельних розрахунків", який дозволяє учням ознайомитися з виконанням технологічних процесів, пов'язаних з розрахунками покупців та роботою з ваговимірювальним обладнанням.

Кабінет "Організації та технології торговельних процесів" забезпечує набуття учнями навичок виконання торгово-технологічних процесів.

Уроки виробничого навчання проводяться в магазині-майстерні, хоча згідно нових Держстандартів більшість занять проходить на виробництві, що дозволяє кожному учню випробувати свої знання і набути вміння при виконанні практичних завдань. Для проходження виробничої практики існує широка торговельна мережа кооперативної та комерційної власності.

Все це дає можливість підготувати висококваліфікованого працівника прилавка, який повинен досконало знати асортимент, вміти дати характеристику та визначити якість товарів з метою підвищення культури обслуговування.

Випускники навчального закладу стали справжніми фахівцями своєї справи і працюють в різних куточках Волині та за її межами, окремі продовжили навчання в вищих навчальних закладах.

Підготовкою майбутніх спеціалістів займаються досвідчені працівники, в яких за плечима 20-річний стаж роботи в сфері торгівлі: Солобчук Людмила Архипівна, Павлюк Галина Василівна. Свої знання і вміння вони передають вихованцям.

Викладачі вивчають найновіші технологічні процеси в торгівлі, працюють над впровадженням та розробкою інноваційних методів викладання спецпредметів, що сприяє ефективному навчальному і виробничому процесу. Адже успіх роботи продавця залежить від розвитку таких властивостей, як розумової діяльності, глибини розуму, вміння аналізувати, порівнювати, узагальнювати, саме тому в методичних розробках уроків використовуються різні експерименти самоаналізу, що дає учням можливість формувати навички самооцінювання, виховувати впевненість у своїх діях, а також культуру мовлення та спілкування.

Ринок праці потребує професій продавця, тому ліцей працює в тісній співпраці з центром зайнятості з підготовки і перепідготовки незайнятого населення з даної професії. Навчаємо учнів здатності організувати і вести власну справу сьогодні і в майбутньому, оскільки самі підприємства сприяють розвитку національної економіки.www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика