Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Announce.php on line 12
Муляр. Штукатур. Маляр 

Сьогодні:
20 січня 2022 р.

Вітаємо з Днем Народження:

Музичук Микола Петрович

20 січня

День Народження в цьому місяці:

Рибачук Віра Іванівна

21 січня


Муляр. Штукатур. Маляр

Муляр

Муляр – це робітник, який бере участь у зведенні та ремонті житлових будинків, мостів, промислових і інших споруджень із природних та штучних будівельних матеріалів. Сьогодні професія муляр шанована суспільством, адже саме він втілює у життя ідеї архітекторів та проектувальників і відповідає за комфорт, зручність та довговічність будівель.

Муляр

Муляр повинен знати основні властивості будівельних матеріалів і розчинів; гідроізоляційних матеріалів, що застосовують для ізоляції фундаментів та стін; прості системи кладки і перев’язки швів; правила роботи ручним та електричним інструментом; вимоги до якості цегляної кладки та збірних залізобетонних конструкцій, що монтуються і т.д.

Для даної професії необхідні такі визначальні якості, як працьовитість, відповідальність, порядність, і саме головне – це щира любов до своєї справи.


Штукатур

Штукатур – це робітник, який виконує оздоблювальний шар розчину на різноманітних конструкціях, щоб вирівняти поверхню або надати їй певної форми та фактури. Він вміє поважати працю тих, хто працював на об’єкті будівництва до нього, і тих хто працюватиме після… Тому і до результатів власної праці його ставлення завжди відповідальне.

Штукатур

Штукатур готує розчини для різних видів штукатурки; робить розмітку поверхні і готує її для обштукатурювання; наносить штукатурку вручну і механізованими інструментами; обробляє обштукатурену поверхню і т.д.

Він є тим будівельним фахівцем, від якості роботи якого залежить, як буде виглядати будинок після введення його в експлуатацію. Досягається ж це завдяки таким морально-діловим чеснотам, як уважність та вміння працювати у колективі.


Маляр

Маляр – це робітник, який вирушає в будівництво останнім, адже його робота завершує всю працю колективу будівельників. Мистецтво прикраси будівель завжди було одним з найважливіших видів естетичної діяльності людини. А завдання маляра – надати будівлі красивого та естетичного вигляду і тим самим захистити будівлю від руйнування.

Штукатур

Маляр повинен знати вимоги до якості матеріалів, що використовуються під час малярних та шпалерних робіт; підготовку різних видів поверхонь під оброблення; нанесення фарбової суміші вручну та з допомогою засобів механізації, дотримуючись правил з охорони праці на будівництві і т.д.

Професія маляр гарна тим, що роботу відразу ж видно, вона просто сама впадає в око яскравими кольорами, приносячи задоволення та радість. Маляр завжди працює на совість, оскільки свої недоробки йому сховати нікуди, адже його праця завжди на видному місці.


Отже, юний друже, якщо ти хочеш обрати дану професію пам’ятай, що вона сьогодні і ще багато років буде однією з найнеобхідніших. Адже сьогодні, суспільство будується не тільки в переносному значенні цього слова, але й в буквальному. Від людей цієї професії залежить дуже багато, без них не було б ні заводів, ні шкіл, ні палаців, ні житлових будинків…


www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика