Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44

31 жовтня 2020 р.

День Народження в наступному місяці:

Климчук Олена Миколаївна

Остапчук Галина Зотівна

Дата: 2020-05-20

Протягом лютого-березня учні 2 курсу, які здобувають професію «Муляр. Штукатур. Маляр» працювали над проектом з технологій «Паперові метаморфози» під керівництвом викладача Кайдик М. Я. Вибір цієї професії передбачає не тільки наявність професійних знань, навичок, а й умінь самостійно знаходити правильні рішення, орієнтуватися в потоці професійних інновацій, новітніх інформаційних технологій. Будівельник має мати творчу, просторову уяву, розвинене технічне мислення, навики конструювання, хороший естетичний смак, координацію рухів рук, витримку, уважність, акуратність, самостійність, наполегливість та відповідальність. Тому робота над проектом в техніці модульного оригамі не тільки дала змогу опанувати цей вид мистецтва, але й дозволила виробити в собі риси, знання та вміння, які стануть у нагоді в майбутній професійній діяльності.

Основною метою проекту було: опанувати мистецтво модульного оригамі, виготовити виріб в техніці модульного оригамі, підготувати презентаційні матеріали.

Для досягнення поставленої мети учні групи працювали за напрямками:

• ознайомлювалися з вимогами до творчих робіт, критеріями оцінювання проектної діяльності;
  • обговорювали тему дослідження;
  • розподіляли обов’язки у групі;
  • знаходили відповіді на тематичні питання, збирали інформацію;
  • узагальнювали інформацію і створювали звіти у різних формах;
  • створювали ескізи майбутнього виробу;
  • описували конструкцію проектної моделі;
  • виготовляли виріб за власними схемами;
  • готували захист і презентацію проекту.

Завдяки роботі над проектом учні зрозуміли, що хоча в наш час не можна обійтися без новітніх технологій, але також і те, що велике задоволення може принести заняття ручною роботою, особливо, коли бачиш кінцевий результат своєї праці.