Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44

31 жовтня 2020 р.

День Народження в наступному місяці:

Климчук Олена Миколаївна

Остапчук Галина Зотівна

Дата: 2020-02-07

З 3 лютого по 7 лютого в Маневицькому професійному ліцеї пройшов тиждень інформатики на тему «Інформатика єднає».

Під час предметного тижня були проведені інтелектуальна гра «Еврика» в 21, 22, 2-3 групах, випуск стіннівки «Мережа як стиль життя» та буклету «Правила техніки безпеки в Інтернеті», перегляд відеофільмів «Комп’ютерні дива майбутнього» та «Квантовий комп’ютер», конкурс комп’ютерних презентацій «Моя майбутня професія».

Кожен конкурс інтелектуальної гри та конкурс комп’ютерних презентацій оцінювався. Визначалися кращі учні в кожній групі та кращі в ліцеї. Кращими знавцями та умільцями в галузі інформатики стали: І місце – Капець Андрій, учень 22 групи; ІІ місце – Каган Вадим, учень 21 групи; ІІІ місце –Сагаль Юлія, учениця 22 групи. Переможці були нагороджені грамотами, а Капець Андрій отримав ще й солодкий подарунок. Для себе учасники здобули неоціненний досвід роботи в команді, продемонстрували знання і вміння роботи в текстовому процесорі, пошуку інформації та її опрацювання, швидкість реакції в неординарних ситуаціях пошуку варіантів відповіді, розкрили вміння передачі інформації жестами.

Включення предметного тижня інформатики в структуру сучасного навчального процесу дозволяє вирішити багато педагогічних завдань, що стоять перед сучасним навчальним закладом: поєднувати інноваційний зміст освіти, зокрема, оволодіння засобами і процедурами дослідницької діяльності; організовувати роботу учнів у команді; використовувати засоби ІКТ, які стимулюють впровадження нових методів і організаційних форм навчальної роботи, готують учнів до життя в умовах розвитку інформаційного суспільства.