Сьогодні:
31 березня 2020 р.

День Народження в наступному місяці:

Ковердюк Наталія Адамівна

01 квітня

Книш Петро Миколайович

10 квітня


День Соборності України

Дата: 2020-01-22

22 січня 2020 року Україна святкує День Соборності. Сьогодні, на превеликий жаль, як і 100 років тому, триває війна за єдність нашої держави.

У такі тривожні для нас, українців, дні, в той час, коли стоїть питання подальшої соборності та єдності, на устах наших має звучати молитва, яку виголошували воїни УПА:

«Боже Великий, Єдиний,
Вороги нищать наш край
В єдності сила народу.
Боже, нам єдність подай!»...

Нехай зникне назавжди непошана один до одного, відсутність солідарності та взаємопідтримки, байдужість на подальшу долю нашої держави, адже, де є злагода – там перемога!

Викладач історії Котик Наталія Володимирівна підготувала та провела з учнями 1 групи вікторину на тему: «100 років надії та боротьби». Учні переглянули та проаналізували фільм «Акт злуки», зосередили увагу на прізвищах історичних персоналій, які творили Соборну Україну: Євгена Петрушевича, Костя Левицького, Логвина Цегельського, Симона Петлюри, Володимира Винниченка, Федора Швеця.

Ці заходи були проведені з метою усвідомлення учнями цієї епохальної історичної дати – 22 січня 1919 року, щоб кожен юнак мав чітке проектування нації в оточенні самого себе, в очах світової спільноти, мав почуття власної гідності та гордості за те, що він – українець. Уроки поразок та пролитої крові ми повинні засвоїти назавжди. Радісне свято Дня Соборності буде із гірким присмаком доти, доки російські окупанти топчуть нашу землю: Донеччину, Луганщину, Крим. Наша незалежність коштує дорого: сотні тисяч життів покладено у боротьбі за волю України, пам’ятаймо про це!

Нехай наш зір не буде зафіксований лише на минулому. Радше глядімо в майбутнє, бо ще не зовсім сповнені ті ідеали, за які віддали життя стільки синів і дочок України.

Борімося, поборемо, Нам Бог помагає, не втрачаймо надії! СЛАВА УКРАЇНІ! ПО ВСЬОМУ СВІТІ СЛАВА!!!

День Соборності України
День Соборності України
День Соборності України
День Соборності України
День Соборності України
День Соборності України

www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика