24 лютого 2020 р.

День Народження в наступному місяці:

Кайдик Марія Ярославівна

06 березня

Котик Наталія Володимирівна

11 березня

Презентація ліцею для учнів Прилісненської ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата: 2019-12-24

Так вже склалось в суспільстві, що молодь повинна мати вищу освіту, адже це престижно. Саме так думають батьки. І лише після закінчення навчання, коли стикаються з проблемою працевлаштування за здобутою спеціальністю, усвідомлюють, що вибір дитиною професії був зроблений невірно, бо на ринку праці або відсутня робота за обраним фахом, або ж вона низькооплачувана. Саме тому, з метою запобігти невірному вибору життєвого шляху молоддю, фахівцями Центру кар'єри Маневицького професійного ліцею та Маневицької районної філії Волинського обласного центру зайнятості організовано презентацію ліцею для учнів 11 класу Прилісненської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Учасники зустрічі ознайомились з інформацією щодо даного навчального закладу, відвідали навчальні кабінети, лабораторії та майстерні, поспілкуватися з представниками ліцею, а також мали змогу задати питання та отримати вичерпні відповіді на них.

Презентація ліцею для учнів Прилісненської ЗОШ І-ІІІ ст.