24 лютого 2020 р.

День Народження в наступному місяці:

Кайдик Марія Ярославівна

06 березня

Котик Наталія Володимирівна

11 березня

Засідання МК викладачів загальноосвітньої підготовки

Дата: 2019-12-04

3 грудня 2019 року відбулося засідання методичної комісії викладачів загальноосвітньої підготовки, яке пройшло у формі круглого столу «Реалізація компетентнісного підходу через діяльнісне навчання на уроках загальноосвітніх дисциплін».

У вступному слові голова методичної комісії Г. Г. Книш зазначила, що світ, у якому ми живемо, стає все складнішим і динамічнішим, тому інтеграція в сучасне суспільство і знаходження свого місця в житті вимагають від кожної людини дедалі більших зусиль і компетенцій.

Розв’язати поставлене завдання може лише вчитель, який вміє створити умови для розвитку ключових компетентностей учнів, що допоможе їм в подальшому стати успішними людьми.

В обговоренні цієї теми взяли участь методист ліцею Щибор В.Я., яка зосередила увагу на реалізації компетентнісного підходу на уроках інформатики (робота в парах, робота в групах, проєктне навчання).

Про формування компетентностей учнів на різних етапах уроку математики розповіла Книш Г. Г.

Клімішин Г. В. у своєму виступі зупинилась на використанні інтерактивних методів навчання для формування освітніх компетентностей учнів на уроках хімії (робота в парах, робота в малих групах, пошуково-дослідницька робота, ін.).

Про основні методи реалізації компетентнісного підходу через діяльнісне навчання на уроках історії розповіла Котик Н.В.

Цікавим і змістовним був виступ викладача Турик Г. Р., яка поділилась досвідом роботи щодо реалізації компетентнісного підходу через діяльнісне навчання на уроках зарубіжної літератури.

Свої міркування щодо даної проблеми висловили викладач німецької мови Сахнік Я. О. та Ковердюк Н. А.

Засідання МК викладачів загальноосвітньої підготовки