24 лютого 2020 р.

День Народження в наступному місяці:

Кайдик Марія Ярославівна

06 березня

Котик Наталія Володимирівна

11 березня

Тиждень права у Маневицькому професійному ліцеї

Дата: 2019-12-13

Завжди буває гірко, коли раптом бачиш, як деякі молоді люди, не розуміючи себе, забувши про людську гідність, стають на шлях правопорушень та злочинів. Ми, педагоги, вкрай занепокоєні тією кризовою ситуацією щодо стану злочинності та правопорушень, яка складається в учнівському середовищі серед навчальних закладів. Тому, щоб запобігти антисоціальним явищам, потрібно об’єднати зусилля, щоб усім разом допомогти молодим людям соціалізуватися, адаптуватися в житті. Від того, наскільки ми надамо їм допомогу в отриманні правовиховної освіти та роботи, можливості в якісних умовах створити сім’ю й вести здоровий спосіб життя, буде залежати інтелектуальний та генетичний потенціал нації на десятки років уперед.

Щороку в стінах Маневицького професійного ліцею відбувається тиждень права, він для вихованців навчального закладу був цікавим та пізнавальним. Проведено виховні години на такі теми: «Корупція: причини та наслідки»- (9.12.2019); «Борці за права людини: Василь Стус, В’ячеслав Чорновіл, Нельсон Манделла, Мартін Лютер Кінг(10.12.2019 р); «Зупинити безкарність – захистити журналістів»(13.12.2019 р).

Учні 12 групи взяли участь у конкурсі плакатів на правову тематику «За здоровий спосіб життя», «СНІД- загроза людству», «Небезпека та блага інтернету». Юнаки та дівчата 2 і 3 групи стали учасниками лекції-зустрічі «Особиста відповідальність – пріоритетна риса громадян», яка відбулася у Центральній районній бібліотеці смт. Маневич. Цікавою і жвавою була бесіда між учнями ліцею, працівницею бібліотеки – Булік Катериною Іванівною та між юристом поліцейського сектору реагування патрульної поліції №2 Євпак Катериною.

В ході проведення цих правовиховних заходів викладачка історії та громадянської освіти Котик Наталія Володимирівна ставила за мету сформувати світогляд кожного учня на основі загальнолюдських цінностей: свободи переконань, думок; навчити протистояти злочинам і правопорушенням у суспільстві, готувати вихованців ліцею до реального життя, вміння користуватися правовими знаннями, набутими в навчальному закладі.

Тиждень права у Маневицькому професійному ліцеї