24 лютого 2020 р.

День Народження в наступному місяці:

Кайдик Марія Ярославівна

06 березня

Котик Наталія Володимирівна

11 березня

Засідання методичної комісії ПП професій механізації

Дата: 2019-11-27

На засіданні методичної комісії педагогічних працівників професій механізації, яке відбулося в листопаді, обговорювалося питання «Шляхи подолання проблеми низького рівня успішності учнів».

Засідання проходило у формі дискусійного клубу. Була запрошена психолог Валентина Харчук, яка розказала про причини та ступені педагогічної занедбаності учнів, а також ознаки неуспішності. Звернула увагу, що за дослідженнями контингент учнів, які відчувають труднощі в навчанні, становить приблиз¬но 12,5 % від усієї кількості учнів.

Викладач Марія Кайдик сказала, що для учнів з низьким рівнем успішності важливою є педагогічна підтримка та розповіла, в чому вона полягає, яка її мета, як вона реалізовується. Навела рекомендації щодо роботи зі «слабкими» учнями на різних етапах уроку, а також педагогічні методи та прийоми, які допоможуть підвищити рівень навчальних досягнень учнів.

Майстер виробничого навчання Андрій Кирилюк розповів про мотивацію та стимулювання навчальної діяльності учнів, які є одним із шляхів вирішення даної проблеми. Відмітив, що розвиток мотиву – індивідуальний шлях особистості, ефективніше цей процес відбувається в рамках особистісно зорієнтованого підходу.

В підсумку дискусії викладачі та майстри виробничого навчання визначили основні напрямки роботи з подолання низького рівня успішності учнів.

Засідання методичної комісії ПП професій механізації