Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44

23 вересня 2021 р.

Панько Володимир Степанович

24 вересня

Солобчук Людмила Архипівна

26 вересня

Дата: 2019-11-28

Хто такі "self-made people"? У перекладі з англійської це "люди, які себе створили", тобто такі, які досягли успіху завдяки власній старанності, працелюбності, вмінню ставити ціль та йти до неї. Сьогодні учні ліцею мали можливість поспілкуватися з одним із таких людей, надзвичайно цікавою особистістю, успішним бізнесменом Володимиром Луциком, який завітав до навчального закладу на запрошення Центру кар'єри. Пан Володимир розповів про свій шлях у бізнесі, поділився роздумами про мотивацію до роботи, пошук партнерів, роль соціальних мереж у просуванні підприємства на ринку, дав відповіді на запитання. Сподіваємося, що ця зустріч спонукатиме учнів ліцею до роботи над собою та розвитку підприємницьких рис.