24 січня 2020 р.

День Народження в наступному місяці:

Ковердюк Тетяна Степанівна

15 лютого

Щибор Віра Яківна

23 лютого

Тиждень будівельних професій

Дата: 2019-11-22

Сьогодні будівництво не стоїть на місці, постійно прогресує, а тому, щоб більш краще пізнати професію будівельника з 13.11. по 20. 11.2019р. в ліцеї був проведений Тиждень будівельних професій.

Розпочався тиждень диспутом «Твоя професія – твій вибір. Чи перспективна вона сьогодні?». Викладач Рибачук В.І. провела відкритий урок на тему: «Утеплення фасадів».

З метою ознайомлення з сучасними матеріалами майстер виробничого навчання Сидорук Л.А. провела екскурсію в будівельні магазини нашого селища, де кваліфіковані фахівці проінформували про асортимент та якість сучасних матеріалів.

Наступний день зібрав всіх бажаючих в майстерні штукатурних робіт, де майстер виробничого навчання Климчук В. В. провів майстер-клас «Виконання декоративної штукатурки зі шпаклівки». Під час даного заходу учні ознайомились з різними видами декоративної штукатурки зі шпаклівки торгової марки фірми «ПОЛІМІН».

Захоплюючою була зустріч з представниками Маневицької районної філії Волинського обласного центру зайнятості Ліщук Ганною Сергіївною та Корольчук Аллою Василівною. Учні нашого ліцею почерпнули цікаву інформацію про стан, тенденції та процеси на ринку праці в будівельній галузі. Алла Василівна надала консультацію з працевлаштування та ознайомила з вакансіями у даній галузі.

На завершення виступила Харчук Валентина Володимирівна, керівник Центру кар’єри, яка ознайомила з навичками , якими мають володіти успішні люди та дала корисні поради щодо написання резюме.

А вся інформація про тиждень була опублікована в стіннівці «БУДІВЕЛЬНИК»

Тиждень будівельних професій