24 лютого 2020 р.

День Народження в наступному місяці:

Кайдик Марія Ярославівна

06 березня

Котик Наталія Володимирівна

11 березня

Засідання методичної комісії

Дата: 2019-11-04

4 листопада відбулось засідання методичної комісії класних керівників, вихователів, викладачів предметів «Фізична культура» та «Захист Вітчизни» на тему «Особливості прояву, діагностики та профілактики насильства в учнівському середовищі». Засідання було проведено у формі семінару-тренінгу. У вступному слові голова МК Г. Р. Турик наголосила на тому, що найчастіше у навчальних закладах учні зазнають фізичного та психологічного насильства, що свідчить про прояви такого негативного явища як булінг; вказала на причини його виникнення, акцентувала увагу присутніх на необхідності профілактичної роботи з метою попередження насильства.

Використовуючи презентацію на тему «Діагностика булінгу», практичний психолог ліцею В. В. Харчук зосередила увагу на питаннях про те, як діагностувати наявність булінгу в учнівському колективі, який алгоритм дій у разі його виявлення та до кого звертатись по допомогу. Члени МК також стали учасниками тренінгу «Не смійся з мене», під час якого розбиралися з причинами виникнення ситуацій з проявами насильства та шукали шляхи виходу з них.

Класний керівник групи №4 К. Р. Лісовецька дала рекомендації щодо організації протидії та попередження булінгу у закладах ПТО.

На завершення члени МК обговорили план проведення місячника профілактики правопорушень серед учнівської молоді, який триватиме з 4.11. по 04.12. 2019 року.

Засідання методичної комісії