15 листопада 2019 р.

Книш Галина Григорівна

Зустріч за круглим столом в гуртожитку ліцею

Дата: 2019-10-25

24 жовтня в гуртожитку ліцею було проведено зустріч за круглим столом на тему «За хмарою тютюнового диму». Мета заходу – поінформувати ще раз учнів про негативні наслідки дії тютюну на організм людини, орієнтувати їх на свідомий вибір здорового способу життя, вміння керувати власною поведінкою, робити правильний вибір у житті на користь здоров’я.

Ведуча заходу Турик Г. Р., вихователь гуртожитку, наголосила на тому, що вирішувати питання збереження здоров’я повинна сама людина через розуміння нею шляхів формування, зміцнення та відновлення власного здоров’я, а також завдяки дотриманню здорового способу життя. В обговоренні питання взяли участь медсестра ліцею Шовкович Г. В., практичний психолог Харчук В. В., директор ліцею Піддубний О. К., викладач фізичної культури Дорошук Б. В., учениці 5 групи Ляшук Богдана, Троцька Руслана, Ковальчук Надія, 22 групи Сагаль Юлія, учні 4 групи Мостика Андрій та Герштун Микола.

Напередодні заходу членами Ради гуртожитку було проведено анкетування з питань тютюнопаління серед учнів, які проживають в гуртожитку, з результатами якого та з пропозиціями самих учнів щодо боротьби з цим явищем ознайомила Троцька Руслана. А Ковальчук Надія допомогла тим, хто вирішив кинути палити, практичними порадами та запропонувала для них поетапний план відмови від паління.

Присутні мали можливість переглянути відеоролик «Куріння чи вейпінг» про шкідливість тютюнопаління та електронних сигарет, які ще називають вейпами.

Тож кожному з нас варто аналізувати свої вчинки і вчитися відповідати за наслідки власних дій.

Зустріч за круглим столом в гуртожитку ліцею