15 листопада 2019 р.

Книш Галина Григорівна

МАЙСТЕР-КЛАС «Осінь Прекрасна»

Дата: 2019-10-23

23.10.2019 року на базі бібліотеки ліцею художницею Інною Молоко був проведений майстер-клас по контурних/заливних вітражах «Осінь Прекрасна». Інна розповіла про творчий шлях та початок своєї діяльності з малювання вітражів, - «Краса живе в кожному. Варто лише прислухатися до самого себе, до свого серця», - сказала художниця.

До заходу долучилися не тільки учні ліцею, а й діти зі шкіл, працівники районної бібліотеки та усі небайдужі до мистецтва маневичани. Під керівництвом Інни юні художники розмальовували скляні елементи, переносячи на скло частинку осені, а саме її «перлинки» – листя. Кожен бажаючий, який малював, міг вибрати форму та колір з відтінком обраного листочка.

Знання, отримані в цей день на мистецькому майстер-класі, були доповнені інформацією з літератури на діючій книжковій виставці «Вічне – завжди сучасне».

Захід приніс задоволення усім, хто побував цього дня в бібліотеці. Позитивні емоції та враження від побаченого і зробленого не вщухають ще й досі. Майстриня Інна Молоко також була задоволена і захоплена проведеною роботою, адже це був її дебют, з чим ми її щиро і вітаємо.

Запрошуємо до нашої бібліотеки, і ви пересвідчитесь, що краса, створена своїми руками, радує довго. Долучайтеся!!!

МАЙСТЕР-КЛАС «Осінь Прекрасна»