Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44
Козацькі забави 

Сьогодні:
23 вересня 2021 р.

День Народження в цьому місяці:

Панько Володимир Степанович

24 вересня

Солобчук Людмила Архипівна

26 вересня


Козацькі забави

Дата: 2019-10-10

14 жовтня відзначають свято Покрови Пресвятої Богородиці. З недавніх пір свято Покрови в Україні відзначається ще й як день українського козацтва. Крім того, ще 14 жовтня відзначають День захисника України. Спортивно-розважальний захід «Козацькі забави», які були проведені в ліцеї 10 жовтня, були присвячені саме цьому дню. Учні ліцею, нащадки славних козаків показали свої знання з історії козацтва та продемонструвати фізичну міць, силу, спритність, рівновагу, змагаючись у таких конкурсах: «Представ свою команду», «Національні перегони», «Втеча з полону», «Перегони вершників», «Поїзд», «Перетягування линви». Головним та найвідповідальнішим завданням свята було приготування кулішу, з яким учні та їхні наставники справились відмінно.

Незабутні емоції, поєднання духовності учнів та наставників надовго залишиться у пам'яті тих, хто був присутнім на цьому дивовижному заході.

А перемогу святкували:

  • I місце - учні груп № 4 та № 5;
  • II місце – учні групи № 12;
  • III місце – учні учні групи № 22.
Козацькі забави
Козацькі забави
Козацькі забави
Козацькі забави
Козацькі забави
Козацькі забави

www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика