15 листопада 2019 р.

Книш Галина Григорівна

Козацькі забави

Дата: 2019-10-10

14 жовтня відзначають свято Покрови Пресвятої Богородиці. З недавніх пір свято Покрови в Україні відзначається ще й як день українського козацтва. Крім того, ще 14 жовтня відзначають День захисника України. Спортивно-розважальний захід «Козацькі забави», які були проведені в ліцеї 10 жовтня, були присвячені саме цьому дню. Учні ліцею, нащадки славних козаків показали свої знання з історії козацтва та продемонструвати фізичну міць, силу, спритність, рівновагу, змагаючись у таких конкурсах: «Представ свою команду», «Національні перегони», «Втеча з полону», «Перегони вершників», «Поїзд», «Перетягування линви». Головним та найвідповідальнішим завданням свята було приготування кулішу, з яким учні та їхні наставники справились відмінно.

Незабутні емоції, поєднання духовності учнів та наставників надовго залишиться у пам'яті тих, хто був присутнім на цьому дивовижному заході.

А перемогу святкували:

• I місце - учні груп № 4 та № 5;
  • II місце – учні групи № 12;
  • III місце – учні учні групи № 22.
Козацькі забави