Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44

3 грудня 2020 р.

Дата: 2019-10-04

Красива осінь вишиває клени, а перший день жовтня дарує нам тепле і радісне свято – День працівника освіти. Педагог… Одна з найважливіших професій. Вона – для обраних, адже ці люди щодня стоять перед прицілом сотень допитлитвих очей, ведуть своїх вихованців до найвищих сходинок пізнання. До педагога йдуть зі своїми болями і радощами, черпають сили для підкорення нових висот, бо він заглядає у минуле, живе у сьогоденні, прокладає місток у майбутнє.

4 жовтня в актовій залі ліцею величальні слова подяки від учнів линули працівникам навчального закладу. Під час проведення заходу «Ми Вам даруємо тепло своїх сердець» з найкращими побажаннями до присутніх звернувся директор ліцею Піддубний Олександр Калинович. З нагоди професійного свята кращі працівники навчального закладу були нагороджені грамотами. Особливо трепетно звучали слова подяки викладачу правознавства Сіліч Любові Іванівні, яка більшу частину свого життя плідно працювала в ліцеї, була ініціатором усіх цікавих справ, надихала та спонукала молодь до праці.

Учні висловлювали щиру вдячність своїм наставникам за натхненну працю та просили у Всевишнього для всіх педагогів щасливої долі.