14 жовтня 2019 р.

29 жовтня

І етап Фестивалю інновацій

Дата: 2019-09-28

26-27 вересня в Маневицькому професійному ліцеї проходив І етап Фестивалю інновацій оголошений НМЦ ПТО у Волинській області. Захід зібрав не байдужих представників педагогічного колективу, які готові змінювати сучасну освіту. Це був своєрідний майданчик, на якому педагоги демонстрували ефективні педагогічні прийоми, що збільшують ступінь креативного підходу до конструювання продуктивних завдань.

Навчальний тренінг: «Інтерактивні методи навчання як один із шляхів підвищення результативності навчально - виробничого процесу» провела методист ліцею Щибор В.Я. Через вдале поєднання теоретичного матеріалу і різноманітних вправ (форм роботи) учасники тренінгу ознайомилися із поняттям «інтерактивне навчання»; основними принципами та вимогами до учасників і організаторів інтерактивного навчання, а також спільно відпрацювали навички співпраці, спілкування, обговорення, спільного вирішення проблеми, виробленні рішень тощо.

Викладач німецької мови Сахнік Я.О. провела навчальне заняття «Сучасні інноваційні технології». Під час заняття педагоги опрацьовували елементи ігрових технологій, «навчання у співробітництві». А також удосконалювали навики роботи з мобільними додатками «Kahoot», «Pinvand».

Психолог ліцею Харчук В.В. провела тренінг на тему: «Психологічна зрілість особистості учнів – як цього досягти?». В процесі тренінгу класні керівники, вихователі, майстри виробничого навчання за допомогою проективної методики МАК вчилися визначати і розвивати в учнів емоційну стійкість, здатність приймати рішення, вміння бути відповідальним, працювати в команді, формувати психологічну зрілість та позитивні відносини у навчальному колективі, а також знаходити внутрішні ресурси для досягнення гармонії з навколишнім світом.

Проведений захід сприяв теплій, приязній атмосфері між його учасниками та організаторами.

І етап Фестивалю інновацій