Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44

31 жовтня 2020 р.

День Народження в наступному місяці:

Климчук Олена Миколаївна

Остапчук Галина Зотівна

Дата: 2019-09-25

В рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу в Маневицькому професійному ліцеї були проведені просвітницькі заходи. Практичний психолог Харчук В. В. провела тренінг з учнями групи № 5 на тему: «З повагою до кожного». На занятті учні мали змогу обговорити причини виникнення агресії, значення емоцій під час спілкування. З метою попередження та протидії булінгу класний керівник групи № 12 Котик Н. В. провела годину спілкування «STOP БУЛІНГ», на яку було запрошено начальника СРПП Маневицького відділу поліції Лисюка О. М. Присутні обговорили шляхи уникнення насилля, причини, ознаки булінгу та відповідальність за свої вчинки. Лисюк О. М. пояснив, що таке булінг та як йому протидіяти, а також нагадав про адміністративну відповідальність, яку можуть понести батьки тих учнів, які знущатимуться над іншими.