24 лютого 2020 р.

День Народження в наступному місяці:

Кайдик Марія Ярославівна

06 березня

Котик Наталія Володимирівна

11 березня

1 вересня - День знань

Дата: 2019-09-02

Ось і проминуло непомітно літо, залишивши у спогадах теплий слід. Привітно усміхаючись, обіцяючи відкрити новий світ, зустрів Маневицький професійний ліцей своїх учнів.

2 вересня була проведена урочиста лінійка, присвячена Дню знань, початку нового навчального року. Цей день став визначним і радісним святом для учнів і працівників ліцею. Адже він знаменував початок нових знань, досягнень, нових успіхів.

Директор ліцею Піддубний Олександр Калинович привітав всіх з чудовим святом – Днем Знань. Побажав всім учням, батькам, педагогічному колективу міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, нагородив грамотами кращих учнів ліцею. До привітань приєднався Маневицький селищний голова Олександр Гаврилюк, який побажав учням здоров’я, наснаги, терпіння, а педагогічному колективу – примножувати трудові та професійні традиції, втілювати нові ідеї у життя. Нагородив грамотами викладача Сіліч Любов Іванівну та заступника директора з навчально-виробничої роботи Кайдика Дмитра Васильовича. Священик православної церкви України отець Михайло благословив працівників і учнів ліцею на всі добрі справи в ім’я процвітання України. Турик Ганна Романівна, класний керівник групи № 22, привітала всіх присутніх з Днем знань, побажала учням впевненості у власних силах, зустріти добрих та надійних друзів та досягти омріяної мети. З початком нового навчального року учнів ліцею привітали батьки. Особливо хвилююче звучали слова мами учня групи № 21 Чубай Марії Вікторівни.

Після вітальних слів для учнів ліцею прозвучав перший дзвінок, який покликав на перший у 2018-2019 навчальному році урок «Україна – рідний край, про це завжди пам’ятай!», який був проведений у актовій залі ліцею.

1 вересня - День знань