Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44
Майбутнє за нами! 

Сьогодні:
25 січня 2022 р.

День Народження в наступному місяці:

Ковердюк Тетяна Степанівна

15 лютого

Щибор Віра Яківна

23 лютого


Майбутнє за нами!

Дата: 2019-06-10

6-7 червня на базі ДНЗ "Мелітопольський багатопрофільний центр ПТО" проходив Всеукраїнський науково-практичний семінар «Формування готовності майбутніх кваліфікованих робітників до підприємницької діяльності: пошуки і перспективи», у якому взяли участь керівник Центру кар‘єри Маневицького професійного ліцею Харчук Валентина та юрисконсульт Смічик Ольга.

На початку заходу відбулось урочисте відкриття Території професійних компетентностей «POLIMIN HUB» за підтримки Товариства з обмеженою відповідальністю «Фомальгаут-Полімін». Далі семінар проходив у формі діалогової панелі з проблем просвітницького партнерства щодо збереження та формування трудового потенціалу регіону, розвитку молодіжного стартапства та підприємництва, обговорення питань енергозбереження в якій прийняли участь науковці, представники ОМС, навчальних закладів професійної (професійно-технічної) освіти області, роботодавців, національних виробників. Модератор заходу Наталія Проценко ознайомила присутніх із «територією професійних компетентностей» (POLIMIN HUB).

Керівник Центру кар’єри Маневицького професійного ліцею Харчук Валентина представила свою методику по виявленню та розвитку підприємницьких здібностей за допомогою метафоричних асоціативних карт. Учасники семінару мали змогу на собі відчути, як за допомогою метафоричних асоціативних карт можна ставити ціль та шукати ресурси в собі для її досягнення, тому що успіх та досягнення людини протягом її життєвого шляху тісно пов’язані з трудовою діяльністю і, звичайно, усвідомленим вибором професії.

Дякуємо організаторам заходу за нові можливості партнерства, нові можливості підвищення професійних компетентностей та надзвичайно теплу і щиру атмосферу заходу!

Майбутнє за нами!
Майбутнє за нами!
Майбутнє за нами!
Майбутнє за нами!
Майбутнє за нами!
Майбутнє за нами!
Майбутнє за нами!
Майбутнє за нами!
Майбутнє за нами!

www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика