15 листопада 2019 р.

Книш Галина Григорівна

Зустріч із роботодавцями

Дата: 2019-05-14

Перед закінченням навчання учні ліцею шукають відповіді на питання, від яких залежить їхнє майбутнє: куди влаштуватися на роботу, які роботодавці на них чекають та що можуть запропонувати молодому спеціалісту. Для того, щоб як найширше ознайомити учнів випускних груп із ринком праці, Центром кар’єри та майстрами виробничого навчання за фахом «Продавець продовольчих товарів. Продавець непродовольчих товарів» уже традиційно було організовано тиждень професії. Протягом тижня на учнів чекали різноманітні економічні екскурсії, зустрічі з роботодавцями, семінари, проведені Центром зайнятості та інші цікаві й змістовні заходи.

Насичений новою інформацією для учнів був вівторок 14.05.19 р. Спочатку майбутні продавці відвідали День відкритих дверей у Центрі зайнятості, де фахівець Олена Масюк навчила користуватися тач-скріном та розповіла багато іншої корисної інформації про додаткову зайнятість.

Пізніше до ліцею завітав менеджер з підбору персоналу сучасної мережі маркетів «Зерно маркет». Учнів ознайомили з новими підходами до організації сучасних міні-маркетів, про можливості кар’єрного росту та комфортні умови праці в сучасних магазинах «Зерно маркет».

Зустріч із роботодавцями