15 листопада 2019 р.

Книш Галина Григорівна

Проект "Фактор вибору"

Дата: 2019-05-11

Учні 3 курсу Горайчук Богдан і Кондратюк Вадим, які здобувають професію «слюсар-ремонтник, тракторист, водій автотранспортних категорії «В», «С», працювали над проектом з інформаційних технологій «Фактор вибору». Роботу над проектом організувала викладач Кайдик М. Я. Учні досліджували проблему «Чи потрібні знання з інформаційних технологій майбутнім водіям автотранспортних засобів?»

Оскільки для багатьох водіїв вирішальним фактором при виборі автомобіля є не зовнішні дані або комфортність, а показники економічності, то учні вирішили провести дослідження факторів економії при експлуатації автомобіля.

Основна мета проекту: провести дослідження професійного спрямування, а саме, визначити фактори, які впливають на економічність автомобіля, використовуючи знання та вміння з інформаційних технологій.

Для досягнення поставленої мети учні працювали за напрямками:

1. Проводили опитування та анкетування працівників ліцею, та батьків учнів.
  2. Вивчали теорію впливу різних факторів на економічність автомобіля.
  3. Консультувалися у майстра виробничого навчання з даного питання.
  4. Аналізували інформацію з Інтернету та інших джерел та відбирали головне.
  5. Подавали аналітичну роботу у вигляді графіків та діаграм.
  6. Будували комп’ютерну модель розв’язку транспортної задачі.
  7. Проводили експеримент, знімали відео.
  8. Створювали мультимедійну презентацію на основі досліджень.
  9. Готували публікацію «Ера автомобіля».

Завдяки роботі над проектом учні зрозуміли, що в сучасному світі не можна обійтися без знань інформаційних технологій, а особливо майбутнім водіям, оскільки інформація постійно оновлюється, модернізується оснащення автомобіля, з’являються альтернативні види палива, змінюється цінова політика в сфері автомобільного транспорту, тому водій завжди повинен враховувати всі фактори і робити свій вибір.

Проект "Фактор вибору"