15 листопада 2019 р.

Книш Галина Григорівна

Кращий за професією

Дата: 2019-05-10

На початку травня в ліцеї відбувся конкурс професійної майстерності з професії водій автотранспортних засобів категорії «В», «С» серед учнів групи №21. Конкурс складався з двох етапів: теоретичного і практичного. На першому етапі учні проходили тестування на комп’ютері та показали свої знання з будови та експлуатації автомобіля, правил дорожнього руху.

На початку практичного етапу конкурсу, який проходив на навчальному автодромі, майстер виробничого навчання Марчик Володимир Миколайович детально ознайомив учнів з умовами конкурсу. Після цього команда із чотирьох учасників у складі Горайчука Богдана, Дерчуна Мар’яна, Кондратюка Вадима, Ружицького Володимира виконували такі конкурсні вправи: рушання автомобіля з місця; рух по прямій з виїздом на кільце; проїзд «змійки»; зупинка автомобіля. В конкурсі був задіяний навчальний автомобіль ВАЗ – 2701. Кожна вправа оцінювалась за 10-ти бальною системою.

Журі конкурсу при підведенні підсумків враховувало правильність виконання учнями кожної вправи та визначило переможця, який набрав у загальному підсумку 49 балів. Кращим за професією став Горайчук Богдан.

Вітаємо переможця!

Кращий за професією