15 листопада 2019 р.

Остапчук Галина Зотівна

Книш Галина Григорівна

33 роки Чорнобильській катастрофі. Пам’ятаємо!!!

Дата: 2019-05-03

Ти життя моє перечорнобилив,
Заорав ти мою рідню.
Своїм чорним горбатим шнобелем –
Я виорююсь день по дню.

(Іван Драч)

В історії нашого народу є чимало скорботних дат, спогади про які щоразу пронизують серця гострим болем. Одна з таких дат – 26 квітня 1986 року. Це одна із найжахливіших катастроф в історії людства, ім’я якій Чорнобиль.

3 травня 2019 року у бібліотеці ліцею відбулася виховна година, присвячена 33-й річниці Чорнобильської трагедії. Ведучі заходу бібліотекар Наталія Ковердюк та учениця Тамара Дрозд розповіли присутнім про жахлива аварію – вибух четвертого енергоблоку Чорнобильської АЕС.

У відеосюжетах «Героям Чорнобиля присвячується» та «Ліквідаторам» учні мали можливість побачити події, що відбуваються на фоні відреконструйованих подій часів аварії на ЧАЕС: евакуація населення, як похвилинно вів себе персонал ЧАЕС у ніч аварії, як реагувала команда на катастрофу. Присутні на заході із нестихаючим болем у серцях хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто пішов у безсмертя, приборкуючи ядерну стихію, та героїв-ліквідаторів, які вже відійшли у вічність протягом цих 33 років.

33 роки Чорнобильській катастрофі. Пам’ятаємо!!!