15 листопада 2019 р.

Книш Галина Григорівна

Екскурсія на Маневицький торфозавод

Дата: 2019-04-03

3 квітня, з метою ознайомлення учнів із специфікою роботи підприємства, його матеріально-технічною базою та умовами праці, Центром кар'єри Маневицького професійного ліцею було організовано економічну екскурсію на підприємство Маневицький торфозавод для учнів, які навчаються за професіями слюсар-ремонтник, тракторист.

Екскурсію провів начальник брикетного цеху Михайло Сахнік, який ознайомив присутніх з історією створення підприємства, а також його діяльністю, організаційно-управлінської структурою та технологією процесу переробки продукції. Першокурсники профліцею отримали уявлення про специфіку роботи торфозаводу та перспективи майбутньої кар'єри в ній, а також мали змогу поспілкуватися з представниками професій, які працюють на заводі.

Екскурсія була цікавою та повчальною, учні жваво обмінювалися враженнями від побаченого, а окремі навіть визначились із вибором майбутнього місця роботи. Саме такі заходи допомагають формуванню у молодих людей мотивації до вибору робітничих професій, актуальних на ринку праці нашого району.

Екскурсія на Маневицький торфозавод