Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44
День закоханих 

Сьогодні:
20 січня 2022 р.

Вітаємо з Днем Народження:

Музичук Микола Петрович

20 січня

День Народження в цьому місяці:

Рибачук Віра Іванівна

21 січня


День закоханих

Дата: 2019-02-14

14 лютого ми відзначаємо День святого Валентина - покровителя усіх закоханих. Це найдивовижніше і найпрекрасніше свято - свято кохання. На це свято прийнято висловлювати свої почуття любові і прихильності друзям, родичам, коханим. А символами цього дня стали яскраво-червоні сердечка, зображення яких є обов’язковими елементами святкових листівок – «валентинок».

Саме на честь цього свята в гуртожитку ліцею вихователями Г. Р. Турик та Я. О. Сахнік була організована конкурсно-розважальна програма. Ведучі заходу Аня Косік та Вася Герштун розповіли про історію створення цього свята, його традиції та символи.

Пари у складі Тамари Дрозд і Максима Смолярчука, Оксани Мосюк і Андрія Басюка, Наташі Шевчик і Віталія Деркача змагались у конкурсах «Знайомство», «Комплімент», «Солодке яблуко», «Назви пару», «Танцюють всі», відповідали на запитання вікторини.

Гарного настрою додали музичні вітання у виконанні Альони Гапонюк та Олі Шевчук.

Ідеальною парою журі визнало Тамару Дрозд та Максима Смолярчука. Оксана Мосюк та Андрій Басюк вибороли титул найромантичнішої пари, а Наташа Шевчук і Віталій Деркач були визнані найкмітливішою парою.

День закоханих
День закоханих
День закоханих
День закоханих
День закоханих
День закоханих
День закоханих
День закоханих
День закоханих

www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика