15 листопада 2019 р.

Книш Галина Григорівна

Мрії та реальність

Дата: 2019-02-21

На базі бібліотеки Маневицького професійного ліцею відбувся груповий тренінг організований Центром кар’єри для випускників ліцею на тему «Мрія та шляхи її досягнення». Запрошена на зустріч практикуючий психолог, арт-коуч Оксана Шнайдер розповіла учням про мрії та шляхи їх досягнення у реальному житті. В ході тренінгу учні вчилися ставити мету, аналізували, чи поставлена мета є реальною, працювали над розробкою плану реалізації цієї ж мети, визначаючи шляхи її досягнення.

Метою цього заходу було донести до учнів розуміння того, що після закінчення навчального закладу вони мають не боялись робити перші кроки до зважених рішень, адже в житті це дуже необхідно. Адже професії, які пропонує Маневицький професійний ліцей, затребувані на ринку праці.

Під час тренінгу практикуючий психолог-консультант націлювала присутніх на сприйнятті відкритої свідомості до пошуку правильних рішень і позитивних змін, які в подальшому можуть відбутися.

Учасники тренінгового заняття з великим захопленням малювали «квітку бажань» із семи різнокольорових пелюсток (як веселка). А потім обирали найважливіші три бажання серед усіх інших. В очах кожного можна було побачити глибоку зацікавленість, зосередженість, впевненість, загадковість… Кожен, хто малював свою мрію, мабуть, уявляв, як втілити її в реальність. Оксана Олексіївна на цікавих прикладах демонструвала, як можна дійти до бажаного, наголошуючи, що для цього потрібно докласти певних зусиль.

Учасниками тренінгу були учні випускних груп, педагоги, працівники закладу, запрошені гості.

Мрії та реальність