Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44
Засідання методкомісії класних керівників, вихователів... 

Сьогодні:
20 січня 2022 р.

Вітаємо з Днем Народження:

Музичук Микола Петрович

20 січня

День Народження в цьому місяці:

Рибачук Віра Іванівна

21 січня


Засідання методичної комісії класних керівників, вихователів, викладачів предметів «Фізична культура» та «Захист Вітчизни»

Дата: 2019-01-29

29 січня відбулось засідання методичної комісії класних керівників, вихователів, викладачів предметів "Фізична культура" та "Захист Вітчизни" у формі круглого столу за темою "Формування суспільно активної особистості через виховання правосвідомості". Голова МК Г. Р. Турик ознайомила присутніх з інноваційною технологією “Медіація як метод конструктивного вирішення конфліктних ситуацій в освітньому закладі”, звернула увагу на структуру медіативного процесу, етапи його проведення та необхідність запровадження цієї технології в навчально-виховний процес. Члени МК дійшли висновку, що найбільш сильною стороною цієї технології є те, що медіація сприяє примиренню учасників конфлікту.

Г. Ф. Чернюк поділилась досвідом виховання толерантності у людських взаєминах, попередження конфліктних і стресових ситуацій.

В. В. Харчук, психолог ліцею, провела тренінг "Як ефективно діяти в критичних ситуаціях". За допомогою різних вправ було створено позитивну атмосферу в групі, налаштовано учасників тренінгу на плідну роботу, створення об’єктивної самооцінки та краще розуміння своєї поведінки в конфлікті. Учасники тренінгу зачитували свій девіз життя і давали його коротку інтерпретацію, виконували тест "Чи конфліктна я людина?", давали відповіді на запитання "Хто я?", закінчуючи речення. Кожному учаснику тренінгу давалась можливість висловитись. На завершення тренінгу психолог дала рекомендації щодо подолання конфліктних ситуацій.

Засідання методкомісії класних керівників, вихователів...
Засідання методкомісії класних керівників, вихователів...
Засідання методкомісії класних керівників, вихователів...

www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика