15 листопада 2019 р.

Книш Галина Григорівна

Спілкування без конфліктів

Дата: 2019-02-07

07.02.2019 р. у Маневицькому професійному ліцеї з учнями групи № 5 за професією «Продавець продовольчих товарів. Продавець непродовольчих товарів» було проведено психологічний тренінг «Спілкування без конфліктів». Учні стоять на шляху до працевлаштування, тому метою тренінгу було поглибити знання про поняття спілкування та конфлікт, навчити використовувати комунікативні навички у спілкуванні з іншими людьми, застосовувати тактику співробітництва, працювати над розвитком професійної майстерності та використовувати методи розв’язання конфліктних ситуацій.

Під час заняття учні мали можливість навчитися використовувати конфліктні ситуації в особистісному розвитку, освоювати прийоми запобігання конфліктів з близькими, друзями та колегами по роботі.

Спілкування без конфліктів