Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44
День Соборності України 

Сьогодні:
20 січня 2022 р.

Вітаємо з Днем Народження:

Музичук Микола Петрович

20 січня

День Народження в цьому місяці:

Рибачук Віра Іванівна

21 січня


День Соборності України: 100 років

Дата: 2019-01-22

22.01.2019 року у Маневицькому професійному ліцеї відбувся захід, присвячений сотій річниці від Дня Соборності України «Цілісність землі рідної та народу – одвічно в серцях та помислах». Ця подія є епохальною. Вона є прикладом національного єднання Сходу і Заходу, свідченням того, що ми є нацією, що у нас є держава, у якій за вічним Пророком Шевченком – «Своя правда, і сила, і воля». У нас є власна символіка: прапор, гімн, герб, національна грошова одиниця, Конституція, єдина українська мова – це все нам дісталося у спадок від наших предків- поборників за волю і свободу.

Під час заходу викладач історії Наталія Володимирівна Котик разом із учнями згадали імена патріотів-кіборгів, героїв Крут, героїв Майдану, видатних діячів історії, які пожертвували життям в ім’я Соборності України. Їхні вчинки пробуджують свідомість людей до боротьби, до воскресіння своєї приспаної нації. Учень 21 групи Микола Смічик розповів вірш « Україні». Прозвучали патріотичні пісні «Засвіт встали козаченьки», «Повіяв вітер степовий». Викладач презентувала учням книгу «Ад – 242», де містяться спогади захисників Донецького аеропорту, наводилися приклади героїзму, самопожертви в ім’я перемоги над російськими окупантами.

Відбулася жвава бесіда, в ході якої учні дійшли висновків, що ми повинні жити та діяти як єдина родина, як єдина нація, щоб не існувало у суспільстві такої думки, що нас багато, але разом із тим- нас немає, що ми є єдиним народом але низької якості. Нехай зникне назавжди наша непошана один до одного, відсутність солідарності та взаємопідтримки, байдужість за нашу долю, адже, де є злагода – там перемога. У нас повинно бути чітке проектування нації в оточенні самих себе, в очах світової спільноти, почуття власної гідності та єдності. Слід вивчати історію, щоб не повторити помилок минулого. Уроки поразок і пролитої українцями великої крові ми засвоїли назавжди.

Радісне свято Дня Соборності буде із гірким присмаком доти, доки чоботи російських окупантів топчуть нашу землю: Донеччину, Луганщину, Крим. Наша незалежність коштує дорого. Сотні тисяч життів покладено на вівтар свободи та єдності. Програти цю війну, яка триває нині, ми не маємо права. Пам’ятаймо, що “в нас є душа, повна власних щедрот і чеснот, яка Богом дається, сила й мужність від Байди ще в’ється, що ми на Вкраїні - таки український народ, а не просто населення, як це в звітах дається!”

Слава єдиній, соборній, неподільній Україні!

День Соборності України
День Соборності України
День Соборності України
День Соборності України
День Соборності України
День Соборності України
День Соборності України

www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика