Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44
Чай пити – довго жити 

Сьогодні:
23 січня 2022 р.

День Народження в наступному місяці:

Ковердюк Тетяна Степанівна

15 лютого

Щибор Віра Яківна

23 лютого


Чай пити – довго жити

Дата: 2018-12-15

Фітовітальня (присвячена Міжнародному дню чаю)

14 грудня відбулося засідання євроклубу «EuroWay", щоб відзначити Міжнародний день чаю. Традиційно цей день відзначається у світі 15 грудня. Чай – це не просто напій, це ціла тисячолітня культура із своїми традиціями у різних країнах світу.

Цікаві історії про чай розповіла запрошена на засідання Лариса Шевчук – науковий співробітник Черемського природного заповідника. Вона також ознайомила з рецептами найбільш відомих чаїв: з м’яти, липи, ромашки, чорниць, смородини, шипшини та ін.

Євроклубівці дізнались, що Міжнародний день чаю відзначався давно, але офіційно – з 2004 року, а найбільш це свято поширене в Індії, Шрі-Ланці, В’єтнамі, Малайзії, Індонезії, Китаї, Японії.

Бібліотекар ліцею Наталія Ковердюк організувала виставку-інсталяцію «Чай пити – довго жити», де були представлені книги про трави та гербарії із сухих трав, які ростуть на території Полісся. Про традицію збирання трав в давнину розповіла науковий співробітник Черемського природного заповідника Ірина Манзюк, яка також дала поради щодо помірного вживання чаїв з трав. Вона сказала, що чай треба пити з обережністю, адже краще для здоров’я випити чашечку трав’яного чаю вранці, ніж пізно ввечері.

На завершення свята був проведений конкурс дегустаторів, завданням якого було відгадати трави, з яких зроблений той чи інший чай: м’ята, багно, шипшина, ромашка, суміш чаїв чи звичайний чай. Учні із задоволенням смакували запашними та цілющими напоями. Переможця конкурсу та учасників було нагороджено солодкими подарунками. Всі присутні пригощалися смачним та корисним чаєм.

Основною метою засідання євроклубу було привернення уваги до історії чаю, до проблем виробництва та використання в народній медицині та в житті європейців зокрема.

Чай пити – довго жити
Чай пити – довго жити
Чай пити – довго жити
Чай пити – довго жити
Чай пити – довго жити
Чай пити – довго жити
Чай пити – довго жити
Чай пити – довго жити
Чай пити – довго жити

www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика