15 листопада 2019 р.

Книш Галина Григорівна

Засідання методкомісії викладачів загальноосвітньої підготовки

Дата: 2018-12-19

19 грудня 2018 року відбулося засідання методичної комісії викладачів загальноосвітньої підготовки на тему «Формування ключових компетентностей учнів».

Засідання пройшло у формі круглого столу «Розвиток креативності учнів у процесі вивчення загальноосвітніх предметів».

Голова МК Г. Г. Книш у вступному слові зазначила, що для того, щоб бути людиною успішною у сучасному суспільстві, недостатньо володіти певними знаннями у тій чи іншій галузі. Важливо, щоб учень, йдучи у доросле життя, зміг знайти потрібну інформацію самостійно, обмінятися думками щодо певної проблеми, знаходити аргументи і брати участь у дискусії.

Креативність сьогодні виходить на перший план у життєвому просторі молодого покоління. Творчі особистості цінуються, а характерні якості креативності перебувають на перших позиціях у резюме осіб, котрі прагнуть працевлаштуватися.

Завданням круглого столу було:

• дослідити визначення поняття креативності;
  • з’ясувати умови формування креативного мислення;
  • розглянути можливості уроків для застосування креативної технології як такої, що формує нестандартне мислення.

В обговоренні цієї теми взяли участь методист ліцею Щибор В. Я., яка зосередила увагу на реалізації ідеї розвитку креативного мислення на уроках інформатики. Про розвиток креативного мислення учнів на уроках історії розповіла Котик Н. В.

Книш Г. Г. розповіла про роль інноваційних технологій у розвитку креативності на уроках математики. Також викладачем було представлено презентацію «Розвиток функцій креативного мислення на уроках математики».

Цікавими були думки про розвиток креативності викладача Сіліч Л. І. Викладач німецької мови Сахнік Я. О. підготувала цікаві вправи для розвитку креативності на уроках іноземної мови.

Засідання методкомісії викладачів загальноосвітньої підготовки