15 листопада 2019 р.

Книш Галина Григорівна

Тиждень правових знань

Дата: 2018-12-14

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2018 року та у рамках Місячника профілактики правопорушень з 10 по 14 грудня у ліцеї проведено тиждень правових знань. Протягом тижня відбулися такі заходи:

• У бібліотеці ліцею організовано тематичну виставку «Знай та поважай свої права»;
  • оформлено інформаційні куточки в гуртожитку на тему «Правам дитини присвячується»;
  • проведено Всеукраїнський урок-лекцію «Історія прав людини і відповідальність»;
  • конкурс на кращого знавця права серед учнів І-ІІ курсів;
  • психотренінг з учнями ІІІ курсу «Праця в нашому житті»;
  • зустрічі з працівниками Служби зайнятості, членами ГО «Довіра»;
  • перегляд відеосюжетів на правову тематику.

Учні та педагоги нашого ліцею кожного року показують високу правову свідомість, беруть активну участь у заходах, які проводяться в рамках тижня. Цікаво та змістовно пройшов психотренінг «Праця в нашому житті» проведений психологом ліцею Валентиною Харчук і спеціалістом профорієнтаційної служби зайнятості Ганною Ліщук. Класні керівники Чернюк Г. Ф., Книш Г. Г., Кайдик М. Я., Котик Н. В., Солобчук Л. А. та інші провели тематичні години «Ти і закон», «Міжнародні та державні документи щодо захисту прав дітей». В окремих групах були проведені вікторини, брейн-ринги на правову тематику. Зустріч з учасниками ГО «Довіра» переконала учнів у необмеженості духовних можливостей людини. Молодь з особливими потребами на практиці показала, як реально здійснювати свої права і реалізувати себе в сучасних умовах: зайняття спортом, музикою, вміння розвивати в собі творчі задатки. Особливо присутніх вразила їх любов до Батьківщини, нашої армії і активна участь у волонтерстві.

Знання, отримані в рамках тижня правових знань, допомагатимуть молоді не лише знати свої права, а й відстоювати їх.

Тиждень правових знань