Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44
День гідності та свободи 

Сьогодні:
25 січня 2022 р.

День Народження в наступному місяці:

Ковердюк Тетяна Степанівна

15 лютого

Щибор Віра Яківна

23 лютого


День гідності та свободи

Дата: 2018-11-22

Надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою гідність, своє прагнення до свободи. З 13 листопада 2014 року Указом Президента України щорічно 21 листопада відзначаємо День Гідності та Свободи, що об'єднує дві знакові події у новітній історії країни - Помаранчеву революцію та Революцію Гідності. Минуло п'ять років з того моменту, як загинули вони - герої, яких народила революція Майдану 2013.

"День гідності та свободи - день пам'яті, надії та сподівань..." під такою назвою спільно з Маневицьким професійним ліцеєм бібліотекарі Наталія Ковердюк та Олена Богайчук, вшанували пам'ять, та донесли до учнів, що Україна - це територія гідності й свободи. За час незалежності нашої Батьківщини не одному поколінню довелося ціною власного життя здобувати право прийдешніх поколінь на свободу і гідне життя: 2004 рік - прояв громадянської активності під час Помаранчевої революції; 2013 рік - Революція Гідності, що призвела до політичних та суспільних змін в Україні. Вічною раною на серці кожного українця буде пам'ять про Героїв Небесної Сотні, кожен з яких віддав за свої переконання найвищу ціну - власне життя. По закінченню заходу присутні ознайомилися з тематичною виставкою "Гідність, яка об'єднала Українців!"

День гідності та свободи
День гідності та свободи
День гідності та свободи
День гідності та свободи

www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика