Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44
Засідання методкомісії класних керівників, вихователів... 

Сьогодні:
25 січня 2022 р.

День Народження в наступному місяці:

Ковердюк Тетяна Степанівна

15 лютого

Щибор Віра Яківна

23 лютого


Засідання методичної комісії класних керівників, вихователів, викладачів предметів «Фізична культура» та «Захист Вітчизни»

Дата: 2018-11-05

Сучасну педагогіку неможливо уявити без надбань класиків педагогічної думки. Вивчаючи проблеми сьогодення, вчитель не може не звертатися до мудрих джерел, які були популярними колись і не втрачають актуальності і зараз. Саме таким джерелом є педагогічна спадщина Василя Сухомлинського.

5 листопада в ліцеї відбулось засідання методичної комісії класних керівників, вихователів, викладачів предметів «Фізична культура» та «Захист Вітчизни» на тему «Використання ідей педагогіки В. Сухомлинського у сучасній школі». Голова МК Г. Р. Турик у вступному слові зазначила, що педагогічна спадщина В. Сухомлинського дуже багатогранна і ґрунтується на ідеї всебічного розвитку особистості. Вона назвала найбільш відомі книги видатного педагога, в яких даються безцінні поради вчителю, як виховувати учнів та знайти до них підхід, як зацікавити і всебічно розвинути вихованців.

В обговоренні цієї теми взяли участь Н. В. Котик, класний керівник групи № 12, яка зосередила увагу на ідеї громадянського виховання в педагогічній спадщині В. Сухомлинського. Викладач предмета «Захист Вітчизни» В. В. Шаповаленко у своєму виступі наголосив на тому, що В. Сухомлинського дуже хвилювало питання , як запобігти пануванню в дитячих душах неправильного розуміння свободи вчинків і нехтування відповідальністю. Він наголосив на практичних порадах видатного педагога з цієї проблеми, які можуть слугувати життєвим дороговказом для кожного з нас. Про погляди В. Сухомлинського на проблему трудового виховання, яка є дуже актуальною в наш час, розповіла Я. О. Сахнік, класний керівник групи №11.

Члени МК дійшли висновку, що більшість розроблених В. Сухомлинським педагогічних проблем не лише не втратили своєї актуальності, а, навпаки, ще чекають на реалізацію в майбутньому. Тому ми повинні враховувати його мудрі поради і використовувати їх у своїй роботі.

Було також обговорено та погоджено план місячника профілактики правопорушень серед учнівської молоді, який довела до відома присутніх О. С. Мартинюк, заступник директора з НВР.

Високу оцінку члени МК дали проведеним у жовтні позакласним заходам: загальноліцейне свято до Дня працівників освіти «Світло серця даруємо Вам», «Козацькі забави» , «Осінній вернісаж».

Засідання методкомісії класних керівників, вихователів...
Засідання методкомісії класних керівників, вихователів...
Засідання методкомісії класних керівників, вихователів...
Засідання методкомісії класних керівників, вихователів...
Засідання методкомісії класних керівників, вихователів...

www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика