13 грудня 2018 р.

Вітаємо з Днем Народження:

Урок в музеї

Дата: 2018-11-12

В бібліотеці ліцею на базі краєзнавчого музею був проведений урок з технологій в групі №3 з професії муляр, штукатур, маляр на тему «Види декоративно-ужиткового мистецтва". В ході уроку бібліотекар Наталія Ковердюк розповіла про представлені старовинні музейні експонати, притаманні для побуту наших предків. Ознайомила з гончарними виробами та їх призначенням, тканими рушниками та знаряддям, яке застосовувалось для виготовлення пряжі, ткацтва, обробки полотна, а також вишиваними виробами.

Викладач технологій Марія Кайдик звернула увагу учнів на техніку вишивки, кольорову гаму, орнаменти та символіку на вишиваних рушниках, серветках, гобеленах, а також на матеріали, з яких виготовлялися вироби декоративно-ужиткового мистецтва. Учні ознайомилися з народними іграшками, виготовленими з деревини та соломи, бондарними та плетеними виробами з лози, стародавніми Волинськими народними костюмами та елементами, з яких вони складаються.

Під кінець учні поділилися враженнями від побаченого та розказали про сучасні та старовинні вироби декоративно-ужиткового мистецтва, які збереглися в їхніх домівках від старших поколінь.

Урок в музеї