Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44
Ідеї В.О.Сухомлинського – в життя 

Сьогодні:
20 січня 2022 р.

Вітаємо з Днем Народження:

Музичук Микола Петрович

20 січня

День Народження в цьому місяці:

Рибачук Віра Іванівна

21 січня


Ідеї В.О.Сухомлинського – в життя

Дата: 2018-10-29

Саме цій темі було присвячене засідання методичної комісії викладачів загальноосвітньої підготовки, яке відбулося 29 жовтня.

Цікавим та змістовним був виступ викладача української мови та літератури Шилак Л.П. «Використання педагогічної спадщини В.О.Сухомлинського в системі особистісно орієнтованої технології навчання на уроках української літератури». У своєму виступі викладач відмітила, що саме взявши за основу своєї педагогічної діяльності ідеї великого педагога, помічаєш підвищення якості навчально-виховного процесу, особистий розвиток кожного учня, бо саме педагогіка В.О.Сухомлинського особистісно-орієнтована, ґрунтується на культурно-історичних цінностях українського народу, його традиціях, духовному, родинному та національному вихованні.

Цікаві думки про використання спадщини В.О.Сухомлинського у процесі викладання математики представила у своєму виступі викладач математики Книш Г.Г.

Про формування здоров'язберігаючої компетентності учнів на уроках біології розповіла Клімішин Г.В., яка відмітила, що першочерговим завданням системи освіти є збереження здоров’я молоді, формування в них відповідального ставлення до здоров’я як найвищої суспільної та індивідуальної цінності. Як зазначав видатний український педагог В.О. Сухомлинський, «здоров’я має бути предметом особливої уваги педагогічного колективу, адже «добре, міцне здоров’я, відчуття повноти, невичерпності фізичних сил – дуже важлива умова життєрадісного світосприймання, оптимізму, готовності долати труднощі.

Ідеї В.О.Сухомлинського – в  життя
Ідеї В.О.Сухомлинського – в  життя
Ідеї В.О.Сухомлинського – в  життя

www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика