Свято осені "Осінній вернісаж"

Дата: 2018-11-01

Сьогодні після останнього уроку учні ліцею не поспішали йти додому, адже у вестибюлі навчального корпусу звучала музика, пахло осіннім листям та солодощами. Першого листопадового дня у ліцеї відбулося свято осені «Осінній вернісаж». До його початку учні усіх груп підготували цікаві композиції та вироби з природних матеріалів. Також для учасників свята були проведені конкурси, у яких вони демонстрували свою ерудицію, знання народних прикмет та художні здібності («малювали» картини осіннім листям). Святкове дійство завершилося ярмарком, на якому усі охочі змогли поласувати смачнющими сирниками, варениками, кексами та іншими смаколиками, що їх приготували дівчата з групи №5. Майбутні продавці також потішили присутніх веселою піснею.

Свято осені "Осінній вернісаж"