Засідання педради

Дата: 2018-10-31

Чергове засідання педагогічної ради в ліцеї відбулося 31 жовтня 2018 року. Педагоги ліцею обговорювали питання індивідуальних особливостей і результатів вхідного діагностування учнів 1 курсу; діяльності педколективу щодо адаптації учнів до умов навчання в ліцеї, збереження контингенту; аналізували моніторинг працевлаштування випускників ліцею.

Вважається, що виховання і навчання повинні максимально спиратися на індивідуальність. З аналізом індивідуальних особливостей і результатів вхідного діагностування учнів 1 курсу перед педагогічним колективом виступила психолог ліцею Харчук В.В. Після обговорення результатів діагностування педагоги ліцею дійшли висновку, що по-справжньому дієвий навчально-виховний процес не можливий без індивідуального підходу, головної передумови якісної освіти.

Контингент учнів, його збереження – одна з найважливіших сучасних проблем ПТНЗ. Враховуючи це, та з метою збереження контингенту педагоги ліцею обговорили питання «Діяльність педколективу щодо адаптації учнів до умов навчання в ліцеї, збереження контингенту, стимулювання їх позитивного ставлення до навчання». З доповіддю на цю тему виступила заступник директора з НВР Мартинюк О.С. У своєму виступі вона звернула увагу на особливості учнів, які вийшли з-під опіки батьків, потрапили в інше середовище, інші умови, до яких необхідно адаптуватися, а також дала поради для педагогів ліцею у роботі з такими учнями. В обговоренні цієї проблеми взяли участь куратор групи №6 Книш П.М. та класний керівник Чернюк Г.Ф., які розповіли про особливості учнів даних груп та роботу, яка проводиться з ними.

Заступник директора з НВР Кайдик Д.В. проаналізував результати працевлаштування випускників ліцею у 2018 році, звернув увагу на важливість цієї проблеми і причин, що впливають на відсоток працевлаштування наших випускників.

Обговорення питань супроводжувалось мультимедійними презентаціями, детальними аналітичними даними та цікавими пропозиціями.

Засідання педради