Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44
Засідання педради 

Сьогодні:
23 січня 2022 р.

День Народження в наступному місяці:

Ковердюк Тетяна Степанівна

15 лютого

Щибор Віра Яківна

23 лютого


Засідання педради

Дата: 2018-10-31

Чергове засідання педагогічної ради в ліцеї відбулося 31 жовтня 2018 року. Педагоги ліцею обговорювали питання індивідуальних особливостей і результатів вхідного діагностування учнів 1 курсу; діяльності педколективу щодо адаптації учнів до умов навчання в ліцеї, збереження контингенту; аналізували моніторинг працевлаштування випускників ліцею.

Вважається, що виховання і навчання повинні максимально спиратися на індивідуальність. З аналізом індивідуальних особливостей і результатів вхідного діагностування учнів 1 курсу перед педагогічним колективом виступила психолог ліцею Харчук В.В. Після обговорення результатів діагностування педагоги ліцею дійшли висновку, що по-справжньому дієвий навчально-виховний процес не можливий без індивідуального підходу, головної передумови якісної освіти.

Контингент учнів, його збереження – одна з найважливіших сучасних проблем ПТНЗ. Враховуючи це, та з метою збереження контингенту педагоги ліцею обговорили питання «Діяльність педколективу щодо адаптації учнів до умов навчання в ліцеї, збереження контингенту, стимулювання їх позитивного ставлення до навчання». З доповіддю на цю тему виступила заступник директора з НВР Мартинюк О.С. У своєму виступі вона звернула увагу на особливості учнів, які вийшли з-під опіки батьків, потрапили в інше середовище, інші умови, до яких необхідно адаптуватися, а також дала поради для педагогів ліцею у роботі з такими учнями. В обговоренні цієї проблеми взяли участь куратор групи №6 Книш П.М. та класний керівник Чернюк Г.Ф., які розповіли про особливості учнів даних груп та роботу, яка проводиться з ними.

Заступник директора з НВР Кайдик Д.В. проаналізував результати працевлаштування випускників ліцею у 2018 році, звернув увагу на важливість цієї проблеми і причин, що впливають на відсоток працевлаштування наших випускників.

Обговорення питань супроводжувалось мультимедійними презентаціями, детальними аналітичними даними та цікавими пропозиціями.

Засідання педради
Засідання педради
Засідання педради
Засідання педради
Засідання педради
Засідання педради
Засідання педради

www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика