Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44

11 травня 2021 р.

Вітаємо з Днем Народження:

Сидорук Любов Андронівна

11 травня

Чайка Володимир Вікторович

13 травня

Лихач Ганна Андріївна

14 травня

Нікітіна Ірина Вікторівна

15 травня

Дата: 2018-10-24

24 жовтня у бібліотеці ліцею з учнями групи №5 було проведено незвичайне заняття, яке поєднало у собі сеанс арт-терапії та майстер-клас з малювання. Бібліотекар Ковердюк Наталія з допомогою ніжної музики та проникливого опису пейзажу створила неповторну атмосферу для творчості, психолог Валентина Харчук познайомила дівчат та юнаків із можливостями і завданнями арт-терапії. Та справжньою родзинкою заняття став майстер-клас із малювання технікою крапкування (пуантилізму) осіннього пейзажу, проведений керівником художньої студії «Чарівна палітра» Маневицького районного центру творчості дітей та юнацтва Оксаною Мельник. При виконанні малюнків (які, до речі, вийшли дуже класними!) важливими виявилися не творчі здібності чи навички, а емоції та почуття, які учні вкладали у свої малюнки.