14 жовтня - День захисника України

Дата: 2018-10-12

14 жовтня, у день Покрови Пресвятої Богородиці, в Україні відзначається День українського козацтва.

Українська козаччина - це важливий період в історії України, сповнений трагізму, героїзму, слави та гордості за наш народ. З 2014 року в честь мужності та героїзму захисників незалежності України, військових традицій і звитяг українського народу цього дня святкуємо і День захисника України.

Відзначаючи ці знаменні дати та підтримуючи гарну традицію, учні та педагоги взяли участь у заходах, які відбулися у ліцеї 11 жовтня 2018 року. Спочатку дівчата привітали хлопців та чоловіків з Днем захисника України святковим концертом, після якого представники усіх груп ліцею демонстрували свою силу та спритність у спортивних змаганнях «Козацькі забави». Перше місце у поєдинку вибороли учні групи №6, друге – команда групи №1, а третє місце розділили між собою дівчата з групи №5 та хлопці з 2-ї групи.

Ну і які «Козацькі забави» без кулішу? У той час, як відбувалися змагання, класні керівники, майстри виробничого навчання разом зі своїми учнями готували цю давню українську страву. Покуштувати (і не просто покуштувати, а й добре наїстися!) смачнющі шедеври кулінарного мистецтва ліцеїстів та педагогів змогли усі присутні на святі.

14 жовтня - День захисника України