День працівника освіти в ліцеї

Дата: 2018-10-05

Прекрасної осені в кожний навчальний заклад приходить учительське свято. Це час, коли шелестить падолист і снує у полі мереживо бабиного літа, перед вікнами будинків пломеніють чорнобривці, жоржини та айстри, немов дарують весь жар своєї любові нашим вчителям.

Сьогодні це свято завітало і до нашого ліцею. Перед заняттями у актовій залі навчального закладу відбувся святковий концерт, який підготували учні ліцею під керівництвом вихователів Турик Ганни та Сахнік Ярослави.

Теплими побажаннями, піснями, музичними та гумористичними номерами освітян вітали їхні вихованці, як нинішні, так і ті, що давно закінчили ліцей, викладачі Маневицької дитячої музичної школи. Зичили натхнення, оптимізму, творчості присутні на святі гості – голова районної держаної адміністрації Андрій Линдюк, голова районної ради Анатолій Мельник, директор Маневицької філії Волинського обласного центру зайнятості Юрій Корольчук, голова селищної ради Олександр Гаврилюк. Також вони вручили грамоти та подяки кращим працівникам ліцею.

Роздумами про роль освіти у розвитку держави поділився з присутніми директор ліцею Олександр Піддубний, який теж привітав колег зі святом і вручив нагороди найдостойнішим.

Урочистість завершилася пісенним вітанням у виконанні Володимира Чайки.

День працівника освіти в ліцеї