21 жовтня 2018 р.

29 жовтня

День знань в ліцеї

Дата: 2018-09-01

Новий навчальний рік у Маневицькому професійному ліцеї розпочався із традиційної урочистої лінійки, під час якої дружніми оплесками присутні привітали учнів першого курсу. Першокурсники ж познайомилися зі своїми наставниками - майстрами виробничого навчання та класними керівниками.

З теплими напутніми словами до присутніх звернулися директор ліцею Олександр Піддубний, голова районної державної адміністрації Андрій Линдюк, селищний голова Маневич Олександр Гаврилюк. Своїми спогадами про навчання в ліцеї та позитивними емоціями поділилася Олена Масюк, заступник директора Маневицької районної філії Волинського обласного центру зайнятості. Священик православної церкви Київського патріархату отець Михайло благословив працівників і учнів ліцею на всі добрі справи в ім’я процвітання України. Класні керівники у своїх групах провели провели Перший урок на тему «Україна у європейському культурно-цивілізаційному просторі: особистість, національна державність».

День знань в ліцеї